Prom Princess Make Up

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16 MB
  • Version 1.0.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Bear Hug Media Inc
Güzel kız bu akşam baloya davetli. Ancak çok bakımsız. Çok acil bakım yapılması ve balo için şık bir şekilde hazırlanması gerekiyor.

Güzel kız bu akşam baloya davetli. Ancak çok bakımsız. Çok acil bakım yapılması ve balo için şık bir şekilde hazırlanması gerekiyor.

Hemen indir butonuna basarak Prom Princess Make Up oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek kızlarınızın güzel kıza yardım etmesini ve onun için gerekli olan hazırlıkları yapmasını sağlayabilirsiniz.

Kızlarınız ona ilk olarak gösterişli bir makyaj yaparak onu kusursuz bir görünüme kavuşturacak. Bunun için gerekli olan tüm makyaj malzemeleri oyunun zengin menüsünde mevcuttur. Sonra yaptıkları makyaja uygun olan bir lens rengi seçerek onun bakışlarını daha çekici hale getirecekler. Sonra da en zor kısıma gelecekler. O da kıyafet seçimi. Oyunun menüsünde bulunan birbirinden şık ve hepsi de yılın son modasını hakim olduğu mükemmel parti kıyafetlerinden birini seçecek ve bu kıyafet uyumlu olan ayakkabı, çanta ve şık takılar ile kombine edecek ve onu balonun en gösterişli kızı yapacaklar. Kızlarınızın bu konudaki yeteneklerini keşfederek geliştirecekleri bu mükemmel oyunu Android tabanlı cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Prom Princess Make Up indir